Regenbroek Mac in a Sac Unisex Origin II Zipper Black
Productbeschrijving
De Unisex Origin II Zipper Regenbroek van het merk Mac in a Sac is een praktische en gebruikersvriendelijke regenbroek voor dames en heren. De regenbroek is gemaakt van lichtgewicht polyester en is 100% waterdicht (10.000 mm), ademend en winddicht en voorzien van getapte naden. Hierdoor heeft deze regenbroek optimale bescherming. De regenbroek is verder voorzien van een 2-weg rits aan de zijkant voor het makkelijk aandoen van de regenbroek, zelfs als u schoenen aan heeft, waarbij de ritsen voorzien zijn van een stormflap voor extra bescherming. De regenbroek heeft daarnaast een elastiek in de taille zodat de regenbroek altijd goed zit, een verstevigt zitvlak, klittenband bij de verstelbare beenpijpen en tot slot reflectiestrepen over de volledige lengte van de ritsen voor extra zichtbaarheid en de regenbroek is klein op te rollen in het bijgeleverde opbergzakje.
Maatvoering Mac in a Sac
Mac in a Sac werkt met specifieke kledingmaten, hieronder vindt u de juiste maatvoering. Let op: de regenjassen van Mac in a Sac vallen ruim. Houdt hier rekening mee bij het kiezen van de maat.
Maat: | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Borst (cm): | 110 | 115 | 120 | 125 | 130 | 135 | 138 |
Ruglengte (cm): | 74 | 76 | 78 | 80 | 82 | 84 | 86 |
Over Mac in a Sac
Sprekende kleuren, hippe design en comfortabele pasvormen. De regenkleding van Mac in a Sac is de perfecte aanvulling op uw garderobe. Dankzij het hoge ademende vermogen in combinatie met de water- en winddichte werking van de Mac in a Sac regenkleding, hoeft u niet bang te zijn voor een klam gevoel, maar bent u evengoed optimaal beschermd bij wisselende weersomstandigheden. Trotseer de regen en val tegelijkertijd op met de regenkleding van Mac in a Sac!
Specificaties
- Regenbroek
- Merk
- Mac in a Sac
- Model
- Origin II Zipper
- Kleur
- Black
- Materiaal
- Nylon
- Lichtgewicht
- Erg praktisch
- Getapte naden
- Verstevigt zitvlak
- Elastiek in de taille
- 2-weg rits aan zijkant
- Ademend en winddicht
- Ritsen voorzien van stormflap
- 100% Waterdicht (10.000 mm)
- Verpakt in handig opbergzakje
- Verstelbare beenpijpen met klittenband
- Reflectiestrepen over volledige lengte van de ritsen
- Geschikt voor
- Unisex
Reviews
Eveline
6 november 2022
Maat M valt klein voor man
- Stevig materiaal
- Rits blijft soms steken
Maat M is klein voor gemiddelde man