Regenjas RAINS Long Jacket Blue
Productbeschrijving
De RAINS Long Jacket is een stijlvolle en waterdichte regenjas die zorgt dat u lekker droog blijft zonder dat u een klam gevoel krijgt. De Long jacket is een stuk langer dan de normale jackets van RAINS, waardoor ook het bovenste gedeelte van uw broek droog zal blijven. De jas is gemaakt van een combinatie van 64 % Polyester, 36% Polyurethaan, hierdoor is de jas zeer sterk en duurzaam. Deze materialen in combinatie met de ultrasonisch gesealde naden zorgen er voor dat de jas waterdicht is tot een waterkolom van 4000 mm. Daarnaast is de jas winddicht (0,02 cmm luchtdoorlatendheid) en zijn de drukknopen van roestvrijstaal zodat ze tegen de elementen beschermd zijn. De Long Jacket is voorzien van een verstelbare capuchon en is afsluitbaar door middel van drukknopen. De jas heeft twee met drukknopen afsluitbare zakken aan de voorzijde en is voorzien van verstelbare manchetten. Dankzij de ventilatiegaten onder zowel de stormflap als de oksels, wordt de lichaamstemperatuur goed gereguleerd. De jas heeft een unisex regular fit en is daardoor geschikt voor zowel dames als heren. De RAINS Long Jacket is de ideale jas voor tijdens de natte dagen, de jas houdt u droog en u loopt er tegelijkertijd stijlvol bij!
Maatvoering RAINS
RAINS werkt met specifieke kledingmaten, hieronder vindt u de juiste maatvoering voor zowel de regenjassen voor dames en unisex en de regenbroeken.
Unisex
Maat: | XXS / XS | XS / S | S / M | M / L | L / XL |
---|---|---|---|---|---|
Borst (cm): | 80 - 85 cm | 86 - 91 cm | 92 - 97 cm | 98 - 103 cm | 104 - 109 cm |
Heup (cm): | 84 - 89 cm | 90 - 95 cm | 96 - 101 cm | 102 - 107 cm | 108 - 113 cm |
Mouwlengte (cm): | 77 - 79 cm | 80 - 82 cm | 83 - 85 cm | 85 - 87 cm | 88 - 90 cm |
Dames
Maat: | XXS / XS | XS / S | S / M | M / L | L / XL |
---|---|---|---|---|---|
Borst (cm): | 77 - 81 cm | 82 - 86 cm | 87 - 91 cm | 92 - 97 cm | 98 - 103 cm |
Taille (cm): | 57 - 62 cm | 63 - 68 cm | 69 - 74 cm | 75 - 80 cm | 81 - 87 cm |
Heup (cm): | 83 - 88 cm | 89 - 94 cm | 95 - 100 cm | 101 - 106 cm | 107 - 112 cm |
Mouwlengte (cm): | 75 - 76 cm | 77 - 78 cm | 79 - 80 cm | 81 - 82 cm | 83 - 84 cm |
Regenbroeken
Maat: | XXS / XS | XS / S | S / M | M / L | L / XL |
---|---|---|---|---|---|
Heup (cm): | 83 - 88 cm | 89 - 94 cm | 95 - 100 cm | 101 - 106 cm | 107 - 112 cm |
Binnenbeenlengte (cm): | 76 - 78 cm | 79 - 81 cm | 79 - 81 cm | 79 - 81 cm | 82 - 84 cm |
Over Rains
Het Deense bedrijf RAINS creëert en produceert originele high-quality regenkleding met een modern design. Of het nou gaat om duurzaamheid of een optimale performance van de regenkleding, kwaliteit staat altijd centraal bij het populaire bedrijf. De regenkleding van RAINS voldoet daarnaast aan alle vereisten voor het EcoText-100 certificaat en dit betekent dat alle kleding van dit hippe bedrijf schoon is geproduceerd en hier geen schadelijke stoffen in zitten. De regenkleding van RAINS heeft een klassieke, tijdloze uitstraling, maar voldoet tegelijkertijd aan alle vereisten voor een fashionable look.
Specificaties
- Regenjas
- Merk
- RAINS
- Model
- Long Jacket
- Kleur
- Blue
- Materiaal
- 64 % Polyester, 36% Polyurethaan
- Pasvorm
- Regular fit
- Langer achterpand
- Met gesealde naden
- Voorzien van ventilatiegaten
- Met drukknopen op de voorzijde
- Voorzien van verstelbare capuchon
- Waterdicht tot een waterkolom van 4000 mm
- Geschikt voor
- Dames en Heren
Reviews
Julie+Crossan
22 september 2020
Excellent Raincoat
- Excellent Fit
- Beautiful colour
- Stylish
I am delighted with my new raincoat. I love the stone colour and the length which keeps me dry while out and about. Its easy to pack into my bag. It is a unisex fit and I ordered the xxs which is a perfect fit for me as the xs/s was too long in the sleeve.
Roger+Slocombe
23 juni 2019
Excellent rain cover
- Good length
- Great colour
- Good fit
- None
Excellent lightweight rain coat. Long enough to keep you properly dry. Popper closures are convenient for sitting down in the car or bus. Easily packable making it convenient to carry.
Sandra+Acke
24 augustus 2018
Een echt waterdichte jas
- Kleur
- Model
- Kwaliteit
- Geen
Gelukkig nog niet nodig gehad, maar als het zover is dan blijf ik droog
Erika Smith
29 mei 2018
Exactly as you would expect
- As pictured
- Nice colour
- Smells funny
I liked this raincoat. It's a typical unisex style and seems like it would keep you dry. Unfortunately, it just didn't suit me.
Dick+Ketelaar
13 maart 2018
Mooie jas
- waterproof
- vetilation points
- Geweldige jas
Het voorjaar komt eraan en ik heb dan alvast een mooie fijne jas.