Regenlaars Muck Boot Men Muckster II Low Black

5 reviews
Verkrijgbaar in 2 uitvoeringen:
79
Kies hier uw schoenmaat
Maatadvies
i
!
Uitverkocht
Mail mij als dit product weer beschikbaar is
!
Gratis verzending
Gratis retourneren
Achteraf betalen
2 jaar garantie

Voordeelbundel

Regenlaars Muck Boot Men Muckster II Low Black + Swipol Aigle Laars Verzorging 200 ml
Regenlaars Muck Boot Men Muckster II Low Black
↑ Selecteer optie
Swipol Aigle Laars Verzorging 200 ml
+
Aantal
25% korting
op het accessoire
€ 93,96

Verkrijgbaar in 2 uitvoeringen

Verkrijgbaar in 2 uitvoeringen:

Productbeschrijving

Deze prachtige en comfortabele schoen is van het kwaliteitsmerk Muck. Het merk Much staat bekend om de productie van regenlaarzen. Met de Muckster II schoen brengt het een schoen op de market die geschikt is voor klussen in-en rond het huis, ook kan de schoen in de tuin worden gebruikt. De schoenis gemakkelijk aan te doen en de zool is voorzien van extra grip dankzij de ruwe structuur. De laars blijft comfortabel aanvoelen dankzij de ademende Airmesh voering.

Maattabel Muck Boot

EU maat

Voetlengte (cm)

UK size

Inch

39/40

25

6

9.8

25.5

6.5

10

41

26

7

10.2

26.5

7.5

10.4

42

27

8

10.6

27.5

8.5

10.8

43

28

9

11

28.5

9.5

11.2

44/45

29

10

11.4

29.5

10.5

11.6

46

30

11

11.8

47

31

12

12.2

48

32

13

12.6

49

33

14

13

50

34

15

14

Over Muck Boot

Het Amerikaanse merk Muck staat bekend om zijn hoge kwaliteit regenlaarzen. Dit komt doordat Muck een materiaal heeft ontwikkeld, dat stevig, rekbaar en waterdicht is. Neopreen is een synthetisch rubber dat 100% waterdicht is. Muck laarzen zijn ontworpen om te gebruiken in elke situatie, hoe zwaar deze ook is. De laarzen van Muck bieden daarnaast comfort onder alle omstandigheden. U kunt kiezen uit laarzen om te hiken, vissen, jagen, voor in de tuin of voor industriële doeleinden.

Specificaties

Regenlaarzen
Serie
Muckster II Low
Merk
Muck Boot
Kleur
Zwart
Materiaal
Neopreen (4mm dik)
Zool
Rubber (zelfreinigende antislip zool)
Ademende Airmesh voering
Voor binnen en buiten gebruik

Reviews

Mirjam

4 januari 2023

Best zware schoen

Pluspunten
  • Muck boots
  • Degelijk voetbed
  • Stevig rubber
Minpunten
  • Best wat zwaar

Ik had al Muck boots halfhoge laarzen en draag nooit meer andere, dus ik durfde ook de schoenen wel te kopen. En inderdaad, ze zitten ook geweldig. Het enige wat me opviel was wel dat ze best zwaar zijn. Dat had ik niet verwacht. Het is ook niet vervelend ofzo, maari ik had ze wat lichter verwacht.

arie de Man

15 september 2021

Tuinklomp Muck Boot Men Muckster 2 Low Moss schoenmaat 44.

Pluspunten
  • Van binnen gevoerd .makkelijke insteek en lopen prima. ben er zeer tevreden over. vooral het gebruik op hat land invochtige omstandigheden
Minpunten
  • Ik zou niet weten welke

Bij het bestellen via internet ,goede keuze in diverse maten en prijsklasse . Zeer correcte afhandeling van het bestelde product en binnen een paar dagen thuisbezorgd en vrij van bezorgkosten boven 50 euro .

marijke.bogaerts10@gmail.com

7 juli 2021

Tuinklomp muck boot men

Pluspunten
  • Makkelijke aanstekers zitten goed

Muck boot Men , tegen gekomen tijdens mijn zoekopdracht naar tuinklompen , heel fijn om te dragen bij de dagelijkse verzorging van mijn paard op en naast de weide . Blij dit produkt te leren kennen.
Alsook een heel mooi uitgebreid gamma voor elk wat wils
Keuze genoeg .????????.

Max+Sleebos

24 juni 2020

Tuinklomp Muck Boot Man's Muckster II Low Moss

Pluspunten
  • comfortabel
  • makkelijk aan en uit doen

goed product

Wim+ter+Horst

23 augustus 2019

Klompen die zo fijn zitten dat je ze niet alleen in de tuin aandoet!

Pluspunten
  • Absoluut waterdicht
  • Supercomfortabel te dragen
  • Makkelijk aan en uit doen
Minpunten
  • Zool slijt helaas snel

Jaren geleden kocht ik mijn eerste Muck tuinklompen. Ik was direct verknocht aan het geweldige draagcomfort van de 'mesh'binnenvoering. Drukplekken, eksterogen en dergelijke behoren bij deze binnenvoering definitief tot de verleden tijd. Inmiddels ben ik toe aan mijn derde paar, zo vaak draag ik ze. Niet in de tuin, want daarin werk ik alleen als het droog is. Maar wel op die momenten dat de grond buiten nat is - en dat is vaak in Nederland. Vooral 's morgens trek ik ze vaak aan, bij de eerste wandeling met de hond. Ze zijn gegarandeerd waterdicht, warm en (doordat ze laag zijn) snel en makkelijk aan en uit te trekken. Je bent daardoor geneigd ze altijd te dragen - maar dat is een beetje zonde. Want zo slijten ze wel snel: het profiel op de zool vormt mijn enige kritiekpunt. Dat profiel zou wat grover en minder zacht mogen zijn, wat de levensduur ten goede zou komen. Maar verder niets dan lof over deze klompen - over 'Muck boots' in zijn algemeenheid, want ik heb inmiddels ook de halfhoge en hoge varianten ervan (de halfhoge 'jobbers' en de hoge 'muckmasters') aangeschaft. Als het om absolute waterdichtheid en draagcomfort gaat, zijn er geen betere alternatieven voorhanden.

Beoordeel dit product

Bedankt voor uw beoordeling
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!